Atgal 

Klasė: M 1600

 
                     

Start. Nr.

Vardas, pavardė

Klubas

I etapas Šakiai

II etapas Ukmergė

III etapas  Marijampolė

IV etapas  Vilkyčiai

V etapas  Tauragė

Vieta po

Viso

 

 

 

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

IV etapų

taškų

70

Edvinas Novogreckis

ASK "Feniskas"

1

20

1

20

1

20

1

20

 

 

1

80

72

Marius Sasnauskas

SK Auto-technoma

3

15

2

17

6

11

2

17

 

 

2

60

74

Modestas Juodpusis

ASK "Feniksas"

2

17

7

10

2

17

6

11

 

 

3

55

311

Dainius Stapulionis

Biržų ESK

6

11

8

9

3

15

7

10

 

 

4

45

69

Rokas Kavaliauskas

AG Racing

xxx

0

3

15

4

13

3

15

 

 

6

43

5

Aistė Sinkevičiūtė

Ugira Kross

7

10

6

11

7

10

5

12

 

 

5

43

17

Eimantas Reklaitis

"Kėbulas"

4

13

 

 

5

12

4

13

 

 

7

38

77

Mindaugas Maniušis

MGEAR

 

 

5

12

8

9

 

 

 

 

8

21

25

Marius Petraška

"Kėbulas"

xxx

0

4

13

 

 

 

 

 

 

9

13

10

Domas Verčinskas

Autopiniava

5

12

 

 

 

 

 

 

 

 

10

12

222

Dainius Mikalainis

Ugira Kross

 

 

 

 

9

8

 

 

 

 

11

8

 

Klasė: M 2000

                       

Start. Nr.

Vardas, pavardė

Klubas

I etapas Šakiai

II etapas Ukmergė

III etapas  Marijampolė

IV etapas  Vilkyčiai

V etapas  Tauragė

Vieta po

Viso

 

 

 

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

IV etapų

taškų

34

Simonas Kazbaras

Skorpiono ASK

1

20

1

20

2

17

1

20

 

 

1

77

36

Dalius Valiukas

Skorpiono ASK

9

8

2

17

1

20

2

17

 

 

2

62

71

Giedrius Balbočius

ASK "Feniksas"

2

17

3

15

4

13

3

15

 

 

3

60

77

Artūras Navickas

Ugira Kross

7

10

5

12

5

12

8

9

 

 

4

43

260

Gražvydas Venckus

"Kėbulas"

5

12

6

11

9

8

6

11

 

 

5

42

233

Mindaugas Trybas

Biržų ESK

4

13

4

13

10

7

9

8

 

 

6

41

68

Ramūnas Krampalcas

 ASK "Feniksas"

3

15

 

 

6

11

5

12

 

 

7

38

75

Tadas Pilipavičius

Ugira Kross

 

 

xxx

0

8

9

4

13

 

 

8

22

90

Raimundas Kukenys

Biržų ESK

10

7

 

 

7

10

 

 

 

 

9

17

37

Deivydas Vareika

Skorpiono ASK

6

11

xxx

0

12

5

 

 

 

 

10

16

155

Šarūnas Skaburskas

Skorpiono ASK

 

 

 

 

3

15

xxx

0

 

 

11

15

22

Mindaugas Šaternikovas

AG Racing

8

9

xxx

0

13

4

 

 

 

 

12

13

203

Donatas Krasauskas

ASK Šilalė

 

 

7

10

 

 

 

 

 

 

13

10

13

Merijus Šameta

"Kėbulas"

 

 

xxx

0

 

 

7

10

 

 

14

10

88

Aidas Batulevičius

"Kėbulas"

xxx

0

8

9

 

 

 

 

 

 

15

9

79

Ignas Jonauskas

ASK "Feniksas"

 

 

 

 

11

6

 

 

 

 

16

6

111

Pavelas Ivanovas

ASK Žaibas

 

 

 

 

 

 

xxx

0

 

 

17

0

33

Domas Sakalauskas

Ugira Kross

xxx

0

 

 

xxx

0

 

 

 

 

18

0

 

 Klasė: M-3A

   

               

Start. Nr.

Vardas, pavardė

Klubas

I etapas Šakiai

II etapas Ukmergė

III etapas  Marijampolė

IV etapas  Vilkyčiai

V etapas  Tauragė

Vieta po

Viso

 

 

 

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

IV etapų

taškų

23

Vytautas Kuras

ASK Šilalė

2

17

2

17

5

12

1

20

 

 

1

66

8

Gytis Lugauskas

"Kėbulas"

5

12

4

13

1

20

4

13

 

 

2

58

377

Virgilijus Noreika

Skorpiono ASK

1

20

1

20

xxx

0

2

17

 

 

3

57

13

Saulius Veclovas

Skorpiono ASK

4

13

3

15

4

13

3

15

 

 

4

56

1

Saulius Žunda

Skorpiono ASK

3

15

5

12

3

15

xxx

0

 

 

5

42

116

Arūnas Lapšys

 

 

 

 

 

6

11

5

12

 

 

6

23

12

Robertas Tamulynas

"Kėbulas"

 

 

xxx

0

2

17

xxx

0

 

 

7

17

9

Vitalis Sarsevičius

"Kėbulas"

xxx

0

 

 

 

 

 

 

 

 

8

0

 

Klasė: VAZ (klasika)

                       

Start. Nr.

Vardas, pavardė

Klubas

I etapas Šakiai

II etapas Ukmergė

III etapas  Marijampolė

IV etapas  Vilkyčiai

V etapas  Tauragė

Vieta po

Viso

 

 

 

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

IV etapų

taškų

65

Aurimas Asauskas

ASK "Feniksas"

4

13

1

20

2

17

2

17

 

 

1

67

2

Remigijus Nešvydis

ASG "Gralis"

2

17

8

9

5

12

1

20

 

 

2

58

3

Arvydas Bartkevičius

ASG "Gralis"

3

15

4

13

1

20

8

9

 

 

3

57

4

Darius Ružinskas

Skorpiono ASK

6

11

5

12

3

15

3

15

 

 

4

53

12

Kęstutis Urbanavičius

"Kėbulas"

5

12

7

10

4

13

5

12

 

 

5

47

60

Erlandas Novogreckis

ASK "Feniksas"

9

8

3

15

6

11

9

8

 

 

6

42

77

Genadijus Makejevas

"Kėbulas"

7

10

6

11

7

10

6

11

 

 

7

42

27

Vitalijus Makejevas

"Kėbulas"

8

9

   

 

 

7

10

 

 

8

30

96

Redas Norkus

"Afganas ir KO"

1

20

xxx

0

8

9

 

 

 

 

9

29

8

Dmitrij Naumov

 

 

 

2

17

9

8

 

 

 

 

10

25

23

Vaidotas Berneckis

ASG "Gralis"

xxx

0

 

 

 

 

4

13

 

 

11

13

99

Rytis Lukošius

ASK Vilkyčiai

 

 

9

8

 

 

 

 

 

 

12

8

28

Gytis Morkūnas

Skorpiono ASK

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13

0

 

 Klasė: OPEN

   

               

Start. Nr.

Vardas, pavardė

Klubas

I etapas Šakiai

II etapas Ukmergė

III etapas  Marijampolė

IV etapas  Vilkyčiai

V etapas  Tauragė

Vieta po

Viso

 

 

 

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

IV etapų

taškų

7

Andrius Lugauskas

"Kėbulas"

3

15

3

15

6

11

2

17

 

 

1

58

14

Darius Tamašauskas

Ugira Kross

1

20

9

8

8

9

1

20

 

 

2

57

72

Steponas Jančauskas

ASK "Feniksas"

2

17

10

7

2

17

4

13

 

 

3

54

67

Vidmantas Motūzas

ASK "Feniksas"

5

12

8

9

3

15

3

15

 

 

4

51

4

Dainius Pilipavičius

Ugira Kross

 

 

1

20

1

20

7

10

 

 

5

50

3

Modestas Vižinis

Skorpiono ASK

6

11

xxx

0

4

13

5

12

 

 

6

36

11

Dainius Šlikas

Skorpiono ASK

4

13

xxx

0

5

12

9

8

 

 

7

33

22

Arūnas Adulčikas

Skorpiono ASK

9

8

7

10

 

 

8

9

 

 

8

27

76

Artūras Vyšniasukas

"Kėbulas"

xxx

0

6

11

9

8

10

7

 

 

9

26

78

Artūras Ivanovas

ASK "Feniksas"

 

 

 

 

7

10

6

11

 

 

10

21

111

Rimantas Gezevičius

Ukmergės AMSK

 

 

2

17

 

 

 

 

 

 

11

17

17

Vadim Shimko

 

 

 

4

13

 

 

 

 

 

 

12

13

99

Artiom Machulenkov

 

 

 

5

12

 

 

 

 

 

 

13

12

21

Donatas Urbanavičius

"Kėbulas"

7

10

xxx

0

 

 

 

 

 

 

14

10

10

Vladas Jucevičius

ASK Žaibas

8

9

 

 

 

 

 

 

 

 

15

9

 

Eil.

Komanda, klubas

I etapas Šakiai

II etapas Ukmergė

III etapas Marijampolė

IV etapas  Vilkyčiai

V etapas  Tauragė

Viso

Vieta po

Nr.

 

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

taškų

IV etapų

1

ASK "Feniksas"

1

54

1

55

1

54

1

47

 

 

210

1

2

Skorpiono ASK

2

47

2

44

2

48

1

47

 

 

186

2

3

Ugira Kross

3

40

3

43

3

42

4

37,4

 

 

162,4

3

5

Ask Kėbulas

 

 

4

39

4

39

3

39

 

 

117

4

6

Biržų ESK

4

24

5

22

5

25

5

18

 

 

89

5

7

SK Auto-technoma

5

15

6

17

7

11

6

11,9

 

 

54,9

6

8

AG Racing

 

 

 

 

6

17

7

10,5

 

 

27,5

7

9

Autopiniava

6

10

 

 

 

 

 

 

 

 

10

8

10

ASK Žaibas

 

 

 

 

 

 

8

0

 

 

0

9