Divizionas-1

                   
                       

Start.

Vardas, pavardė

Komanda

I etapas

 

II etapas

III etapas

IV etapas

 

Nr.

 

 

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Taškai

21

Marcinkus Tomas

Ukmergės AMSK

3

15

3

15

3

15

 

 

45

27

Plastininas Vitalijus

SK Auto-Technoma

5

12

2

17

4

13

 

 

42

135

Gudžiūnas Kazimieras

ASK ,,Vilkyčiai"

2

17

5

12

6

11

 

 

40

11

Starobrat Witold

Lenkija

4

13

4

13

 

 

 

 

26

196

Linas Norkus

VšĮ ,,Rimo"

 

 

 

 

1

20

 

 

20

333

Kruminš Ilgonis

Latvija

 

 

1

20

 

 

 

 

20

8

Kozak Adam

Lenkija

1

20

 

 

 

 

 

 

20

111

Erglis Ervins

Latvija

 

 

 

 

2

17

 

 

17

120

Jersovs Ints

Latvija

 

 

 

 

5

12

 

 

12

9

Kabacinski Lukasz

Lenkija

xxx

0

 

 

 

 

 

 

0

12

Ludwiczak Bohdan

Lenkija

xxx

0

 

 

 

 

 

 

0

 

Divizionas - 2 - ČEMPIONATAS

                   
                       

Start.

Vardas, pavardė

Komanda

I etapas

II etapas

III etapas

IV etapas

 

Nr.

 

 

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Taškai

203

Navickas Vaidas

VšĮ ,,Rimo"

 

 

1

20

1

20

 

 

40

242

Galinis Arvydas

VšĮ ,,Naftkartas"

xxx

0

2

17

3

15

 

 

32

227

Maciajuskas Ramūnas

SK Auto-Technoma

xxx

0

4

13

4

13

 

 

26

100

Daugėla Gintaras

Ukmergės AMSK

 

 

3

15

10

7

 

 

22

215

 Porietis Martins

Latvija

 

 

 

 

2

17

 

 

17

123

Bartkus Petras

ASK ,,Šilalė"

 

 

5

12

 

 

 

 

12

225

 Kokoriss Ainars

Latvija

 

 

 

 

5

12

 

 

12

224

 Olle Janis

Latvija

 

 

 

 

6

11

 

 

11

216

 Kasparovics Kristaps

Latvija

 

 

 

 

7

10

 

 

10

218

 Locmelis Maris

Latvija

 

 

 

 

8

9

 

 

9

213

 Smilga Juris

Latvija

 

 

 

 

9

8

 

 

8

241

 Husviks Espens

Norvegija

 

 

 

 

11

6

 

 

6

203

 Paurins Ugis

Latvija

 

 

 

 

xxx

0

 

 

0

 

Divizionas - RX 2000 - ČEMPIONATAS

                 
                       

Start.

Vardas, pavardė

Komanda

I etapas

II etapas

III etapas

IV etapas

 

Nr.

 

 

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Taškai

442

Gylys Kęstutis

VšĮ ,,Naftkartas"

 

 

xxx

0

4

13

 

 

13

312

Lajevskis Andrejs

Latvija

 

 

 

 

6

11

 

 

11

302

Paurins Girts

Latvija

 

 

 

 

9

8

 

 

8

411

Sluckus Povilas

SK Auto-Technoma

 

 

xxx

0

 

 

 

 

0

421

Krasauskas Donatas

ASK ,,Šilalė"

 

 

xxx

0

 

 

 

 

0

301

Zoll Lukasz

Lenkija

xxx

0

 

 

 

 

 

 

0

 

Divizionas - 1A

                   
                       

Start.

Vardas, pavardė

Komanda

I etapas

II etapas

III etapas

IV etapas

 

Nr.

 

 

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Taškai

1

Staponkus Ernestas

ASK ,,Vilkyčiai"

1

20

1

20

5

12

 

 

52

126

Jodeika Livijus

ASK ,,Vilkyčiai"

3

15

4

13

4

13

 

 

41

437

Brazauskas Evaldas

ASK ,,Šilalė"

4

13

2

17

7

10

 

 

40

411

Safonovs Reinis

Latvija

2

17

 

 

1

20

 

 

37

403

Jarmo Vosa

Estija

 

 

 

 

2

17

 

 

17

421

Tatjana Jelisejeva

Rusija

 

 

 

 

3

15

 

 

15

425

Gertmonas Virginijus

ASK ,,Šilalė"

 

 

3

15

 

 

 

 

15

235

Užkuraitis Mindaugas

TSŠK ,,Stargutės mėsa"

5

12

xxx

0

 

 

 

 

12

413

Vladislavs Kuzmins

Rusija

 

 

 

 

6

11

 

 

11

414

Janis Aleksejevs

Latvija

 

 

 

 

8

9

 

 

9

418

Andris Prieditis

Latvija

 

 

 

 

9

8

 

 

8

423

Jorgens Rings Andersens

Danija

 

 

 

 

10

7

 

 

7

 

 

Divizionas - VW GOLF III

                   
                       

Start.

Vardas, pavardė

Komanda

I etapas

II etapas

III etapas

IV etapas

 

Nr.

 

 

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Taškai

309

Bieliauskas Edvinas

Vilniaus m. SVC

1

20

2

17

2

17

 

 

54

328

Ramanauskas Jonas

AMSK ,,Ugira Kross"

2

17

1

20

6

11

 

 

48

307

Žukelis Tadas

AMSK ,,Ugira Kross"

5

12

3

15

3

15

 

 

42

305

Malinauskas Gintautas

VšĮ ,,Naftkartas"

4

13

4

13

5

12

 

 

38

308

Kvaraciejus Rokas

VšĮ ,,Automaksis"

3

15

6

11

7

10

 

 

36

306

Vitkūnas Deividas

Ukmergės AMSK

 

 

 

 

1

20

 

 

20

322

Šiuika Renaldas

Šakių TSK

 

 

 

 

4

13

 

 

13

303

Valionis Mindaugas

Ukmergės AMSK

 

 

5

12

 

 

 

 

12

304

Pakolka Algis

ASK ,,Šilalė"

 

 

xxx

0

 

 

 

 

0

311

Rudys Karolis

SK "Autus"

 

 

xxx

0

 

 

 

 

0