Atgal

 

Klasė: OPEN

                         
                             

Start. Nr.

Vardas, pavardė

Komanda

I etapas Ukmergė

II etapas Šakiai

III etapas Marijampolė

IV etapas Vilkyčiai

V etapas Šakiai

Vieta po VI etapų

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

14

Darius Tamašauskas

Ukmergės AMSK

1

20

1

20

 

 

 

 

 

 

 

40

1

Dainius Pilipavičius

Ugira Kross

2

17

2

17

 

 

 

 

 

 

 

34

7

Andrius Lugauskas

Kėbulas

4

13

3

15

 

 

 

 

 

 

 

28

111

Rimantas Gezevičius

Ukmergės AMSK

3

15

5

12

 

 

 

 

 

 

 

27

125

Laimutis Lenčickas

Ukmergės AMSK

7

10

6

11

 

 

 

 

 

 

 

21

76

Andrius Liaukus

Kėbulas

6

11

9

8

 

 

 

 

 

 

 

19

414

Redas Rimkus

Šakių TSK

 

 

4

13

 

 

 

 

 

 

 

13

22

Arūnas Adulčikas

Skorpiono ASK, Molėtai

5

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12

11

Dainius Šlikas

Skorpiono ASK, Molėtai

xxx

0

7

10

 

 

 

 

 

 

 

10

277

Vainius Žulys

Ukmergės AMSK

 

 

8

9

 

 

 

 

 

 

 

9

55

Raimondas Gelžinis

Kėbulas

8

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

10

Vladas Jucevičius

ASK Žaibas

 

 

10

7

 

 

 

 

 

 

 

7

74

Valdas Jonaitis

ASK Feniksas

xxx

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

19

Gintarė Viržinskienė

Biržų ekstremalaus sporto klubas

xxx

0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0

 

 

Klasė: VAZ (klasika)

                         
                             

Start. Nr.

Vardas, pavardė

Komanda

I etapas Ukmergė

II etapas Šakiai

III etapas Marijampolė

IV etapas Vilkyčiai

V etapas Šakiai

Vieta po VI etapų

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

21

Donatas Krasauskas

ASK Šilalė

2

16

1

20

 

 

 

 

 

 

 

36

2

Remigijus Nešvydis

Gralis - AGR Motorsport

3

14

2

17

 

 

 

 

 

 

 

31

65

Aurimas Asauskas

ASK Feniksas

1

19

9

8

 

 

 

 

 

 

 

27

3

Darius Ružinskas

Skorpiono ASK, Molėtai

6

10

4

13

 

 

 

 

 

 

 

23

12

Kęstutis Urbanavičius

Kėbulas

4

12

6

11

 

 

 

 

 

 

 

23

27

Vitalijas Makejevas

Kėbulas

5

11

11

6

 

 

 

 

 

 

 

17

60

Erlandas Novogreckis

ASK Feniksas

xxx

0

3

15

 

 

 

 

 

 

 

15

99

Rytis Lukošius

ASK Viklyčiai

 

 

7

10

 

 

 

 

 

 

 

10

23

Vaidotas Berneckis

Šakių TSK

 

 

8

9

 

 

 

 

 

 

 

9

31

Sergej Lucenko

Kaliningrad

 

 

5

12

 

 

 

 

 

 

 

 

8

Dmitrij Naumov

Kaliningrad

 

 

10

7

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasė: M-3A AWD (Bagi)

                         
                             

Start. Nr.

Vardas, pavardė

Komanda

I etapas Ukmergė

II etapas Šakiai

III etapas Marijampolė

IV etapas Vilkyčiai

V etapas Šakiai

Vieta po VI etapų

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

211

Algirdas Aleksiejus

Darola (Ukmergės AMSK)

1

16

1

16

 

 

 

 

 

 

 

32

377

Virgilijus Noreika

Skorpiono ASK, Molėtai

2

13

3

11

 

 

 

 

 

 

 

24

277

Raimondas Pupienis

Skorpiono ASK, Molėtai

3

11

4

9

 

 

 

 

 

 

 

20

177

Andrius Pupienis

Skorpiono ASK, Molėtai

xxx

0

2

13

 

 

 

 

 

 

 

13

 

Klasė: M-3A RWD (Bagi)

                         
                             

Start. Nr.

Vardas, pavardė

Komanda

I etapas Ukmergė

II etapas Šakiai

III etapas Marijampolė

IV etapas Vilkyčiai

V etapas Šakiai

Vieta po VI etapų

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

11

Saulius Žunda

Skorpiono ASK, Molėtai

1

17

4

11

 

 

 

 

 

 

 

28

27

Andrius Petrauskas

ASK Šilalė

3

12

2

15

 

 

 

 

 

 

 

27

213

Saulius Venslovas

Skorpiono ASK, Molėtai

2

14

3

13

 

 

 

 

 

 

 

27

23

Vytautas Kuras

ASK Šilalė

xxx

0

1

18

 

 

 

 

 

 

 

18

8

Gytis Lugauskas

Kėbulas

 

 

xxx

0

 

 

 

 

 

 

 

0

16

Igor Matvijenko

ASK Viklyčiai

xxx

0

xxx

0

 

 

 

 

 

 

 

0

 

Klasė: M-2000

                         
                             

Start. Nr.

Vardas, pavardė

Komanda

I etapas Ukmergė

II etapas Šakiai

III etapas Marijampolė

IV etapas Vilkyčiai

V etapas Šakiai

Vieta po VI etapų

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

34

Simonas Kazbaras

Skorpiono ASK, Molėtai

1

20

2

17

 

 

 

 

 

 

 

37

36

Dalius Valiukas

Skorpiono ASK, Molėtai

2

17

4

13

 

 

 

 

 

 

 

30

26

Marius Zaramba

ASK Viklyčiai

3

15

5

12

 

 

 

 

 

 

 

27

77

Arūnas Navickas

Ugira Kross

14

3

1

20

 

 

 

 

 

 

 

23

155

Šarūnas Skaburskis

NV Sport

7

10

10

7

 

 

 

 

 

 

 

17

666

Darius Blažys

Darola

6

11

11

6

 

 

 

 

 

 

 

17

67

Vidmantas Motuzas

ASK Feniksas

10

7

8

9

 

 

 

 

 

 

 

16

260

Gražvydas Venckus

Biržų ekstremalaus sporto klubas

9

8

9

8

 

 

 

 

 

 

 

16

177

Gintaras Lopeta

Biržų ekstremalaus sporto klubas

4

13

14

3

 

 

 

 

 

 

 

16

33

Domas Sakalauskas

Ugira Kross

12

5

7

10

 

 

 

 

 

 

 

15

39

Petras Kavaliauskas

ASK Žaibas

5

12

xxx

0

 

 

 

 

 

 

 

12

70

Edvinas Novogreckis

ASK Feniksas

xxx

0

6

11

 

 

 

 

 

 

 

11

97

Juozas Geroimas

Skorpiono ASK, Molėtai

11

6

12

5

 

 

 

 

 

 

 

11

200

Donatas Stašiūnas

NV Sport

xxx

0

13

4

 

 

 

 

 

 

 

4

88

Aidas Batulevičius

Kėbulas

13

4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4

8

Edvinas Stravinskas

ASK Šilalė

xxx

0

xxx

0

 

 

 

 

 

 

 

0

12

Zharkov Anis

Zharkov

8

9

3

15

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Klasė: M-1600

                         
                             

Start. Nr.

Vardas, pavardė

Komanda

I etapas Ukmergė

II etapas Šakiai

III etapas Marijampolė

IV etapas Vilkyčiai

V etapas Šakiai

Vieta po VI etapų

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

79

Marius Sasnauskas

ASK Feniksas

1

20

1

20

 

 

 

 

 

 

 

40

31

Darius Rinkevičius

Ukmergės AMSK

6

11

2

17

 

 

 

 

 

 

 

28

17

Eimantas Reklaitis

Kėbulas

3

15

5

12

 

 

 

 

 

 

 

27

8

Justas Vajinskis

ASK Šilalė

2

17

7

10

 

 

 

 

 

 

 

27

25

Marius Petraška

Kėbulas

4

13

4

13

 

 

 

 

 

 

 

26

666

Modestas Vižinis

Skorpiono ASK, Molėtai

5

12

9

8

 

 

 

 

 

 

 

20

71

Giedrius Balvočius

ASK Feniksas

 

 

3

15

 

 

 

 

 

 

 

15

22

Virginijus Gelžinis

Kėbulas

 

 

6

11

 

 

 

 

 

 

 

11

124

Saulius Čiža

Ukmergės AMSK

7

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10

311

Dainius Stapulionis

Biržų ekstremalaus sporto klubas

 

 

8

9

 

 

 

 

 

 

 

9

10

Domas Verčinskas

ASK Viklyčiai

8

9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9

 

Nr.

Komanda

I etapas Ukmergė

II etapas Šakiai

III etapas Marijampolė

IV etapas Vilkyčiai

V etapas Šakiai

VI etapas Tauragė

Vieta po V etapų

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

Vieta

Taškai

65

ASK Šilalė

4

45

1

53

 

 

 

 

 

 

 

 

 

98

B13

Skorpiono ASK, Molėtai

1

50

3

41

 

 

 

 

 

 

 

 

 

91

35

Ukmergės AMSK

2

47

5

37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

84

B15

ASK Feniksas

3

46

2

34

 

 

 

 

 

 

 

 

 

80

B10

Kėbulas

5

40

4

31

 

 

 

 

 

 

 

 

 

71

67

Ugira Kross

7

22

6

37

 

 

 

 

 

 

 

 

 

59

61

ASK Vilkyčiai

6

24

9

22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

46

B06

Darola

9

11

7

16

 

 

 

 

 

 

 

 

 

27

66

Šakių TSK

 

 

8

22

 

 

 

 

 

 

 

 

 

22

B18

NV Sport

10

10

11

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

20

B16

Biržų ekstremalaus sporto klubas

 

 

10

14

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14

B17

ASK Žaibas

8

12

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12