2010 m. Baltijos šalių rali-kroso čempionato "Baltijos taurė" rezultatai
2010 m. Baltic countries open rallycross championship "Baltic cup" results
Division Super 2000 I etapas II etapas III etapas IV etapas Taškai   iš viso Vieta
Start Name Team Laitse Slomczyn Riga Vilkyčiai
Nr. Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
211 Vaičekauskas Vaidas Lithuania 1 17 9 8 2 17     42 1
203 Porietis Martinš Latvia 2 14 11 6 4 13     33 2
299 Paurinš Ugis Latvia 4 10 10 7 6 11     28 3
279 Ločmelis Maris Latvia 3 12 nc 0 5 12     24 4
401 Hurt Tomas Czechia     1 20         20 5
205 Berkis Janis Latvia         1 20     20 6
431 Castoral Roman Czechia     2 17         17 7
406 Forster Sven Austria     3 15         15 8
206 Kasparovics Aldis Latvia         3 15     15 9
439 Tyszkiewicz Lukasz Poland     4 13         13 10
428 Orszag Zolt Hungary     5 12         12 11
487 Lehmann Karel Czechia     6 11         11 12
450 Strobl Josef Hungary     7 10         10 13
202 Spikis Janis Latvia         7 10     10 14
427 Vaclavik Karel Czechia     8 9         9 15
212 Kokorišs Aivars Latvia         8 9     9 16
421 Perzyna Marcin Poland     12 5         5 17
409 Storobrat Witold Poland     13 4         4 18
414 Forster Richard Hungary     14 3         3 19
413 Susta Jozef Czechia     15 2         2 20
434 Talas Jan Czechia     16 1         1 21
227 Macijauskas Ramūnas Lithuania NC 0             0 22
437 Kasiborski Piotr Poland     17 0         0 23
438 Šwitalski Marcin Poland     18 0         0 24
425 Kabacinski Lukasz Poland     20 0         0 25
426 Storobrat Piotr Poland     21 0         0 26
420 Konasiuk Jacek Poland     23 0         0 27
440 Ciesielski Bartosz Poland     24 0         0 28
410 Calda Jiri Czechia     19 0         0 29
461 Ujhazi Adam Hungary     22 0         0 30
Division OPEN I etapas II etapas III etapas IV etapas Taškai   iš viso Vieta
Start Name Team Laitse Slomczyn Riga Vilkyčiai
Nr. Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
153 Gudžiūnas Kazimieras Lithuania 1 17 5 12 5 12 1 24 65 1
123 Gylys Kęstutis Lithuania 3 12         5 14,4 26,4 2
124 Oja Sten Estonia             2 20,4 20,4 3
11 Vyborny Otakar Czechia     1 20         20 4
141 Zebergs Aldis Latvia         1 20     20 5
233 Porietis Martinš Latvia             3 18 18 6
3 Holer Alois Austria     2 17         17 7
155 Reinsalu Valdur Estonia         2 17 9 0 17 8
211 Vaičekauskas Vaidas Lithuania             4 15,6 15,6 9
2 Ramler Peter Austria     3 15         15 10
315 Starobrat Witold Poland         3 15     15 11
10 Koldits Erki Estonia 2 14             14 12
171 Galinis Arvydas Lithuania             6 13,2 13,2 13
15 Wicik Marcin Poland     4 13         13 14
325 Kabacinski Lukasz Poland         4 13     13 15
227 Macijauskas Ramūnas Lithuania             7 12 12 16
10 Dyjak Piotr Poland     6 11         11 17
101 Plastininas Vitalijus Lithuania         6 11 10 0 11 18
205 Berkis Janis Latvia             8 10,8 10,8 19
302 Krūminš Ilgonis Latvia 4 10     NC 0     10 20
77 Mrkacek Ales Czechia     7 10         10 21
305 Lajevskis Andrejs Latvia         7 10     10 22
52 Lassila Joni Finland 5 9             9 23
13 Kinter Vratislav Czechia     8 9         9 24
156 Vosa Jarmo Estonia         8 9     9 25
Division 1A I etapas II etapas III etapas IV etapas Taškai   iš viso Vieta
Start Name Team Laitse Slomczyn Riga Vilkyčiai
Nr. Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
177 Žulys Vainius Lithuania     5 12 2 14 1 20,4 46,4 1
457 Safonovs Reinis Latvia 1 7,5 3 15 3 12     34,5 2
109 Veverka Vaclav Jr. Czechia     1 20         20 3
122 Kask Arvo Estonia 3 5         3 14,4 19,4 4
103 Susta Stanislav Czechia     2 17         17 5
402 Oja Sten Estonia         1 17     17 6
14 Montvydas Jonas Lithuania             2 16,8 16,8 7
151 Majerszky Gabor Hungary     4 13         13 8
123 Diržininkas Laurynas Lithuania             4 12 12 9
126 Vimmer Pavel Czechia     6 11         11 10
411 Jakubauskas Rokas Lithuania         NC 0 5 10,8 10,8 11
104 Ujhazi Bela Hungary     7 10         10 12
474 Juodpusis Modestas Lithuania         4 10     10 13
136 Krisztian Petrilla Hungary     8 9         9 14
234 Kurg Andre Estonia 2 6             6 15
Komandiniai rezultatai
Komanda I etapas II etapas III etapas IV etapas Taškai   iš viso Vieta
Laitse Slomczyn Riga Vilkyčiai
Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
Lithuania 1 34 3 32 2 43 1 37 146 1
Latvia 2 31,5 5 22 1 52 3 15 120,5 2
Estonia 3 20     3 34 2 29 83 3
Czechia     1 60         60 4
Poland     4 26 4 15     41 5
Austria     2 32         32 6
Hungary     6 22         22 7
Finland 4 9             9 8