2010 m. Lietuvos automobilių rali-kroso čempionato rezultatai
Divizionas 1 I etapas II etapas III etapas IV etapas Taškai  Vieta
Start. Vardas, pavardė Komanda Laitse, EE Slomczyn, PL Vilkyčiai, LT Vilkyčiai, LT
Nr. Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
153 Kazimieras Gudžiūnas ASK Vilkyčiai 1 17 5 12 3   1 20 49 1
123 Kęstutis Gylys Via Baltica 3 12         5 12 24  
11 Vyborny Otakar Czech Republic     1 20         20  
3 Holer Alois Austria     2 17         17  
124 Sten Oja Estonia             2 17 17  
233 Martins Porietis Latvia             3 15 15  
2 Ramler Peter Austria     3 15         15  
211 Vaidas Vaičekauskas ASK Vilkyčiai             4 13 13  
15 Wicik Marcin Poland     4 13         13  
171 Arvydas Galinis ASK Vilkyčiai             6 11 11  
10 Dyjak Piotr Poland     6 11         11  
227 Ramūnas Macijauskas Autotechnoma SK             7 10 10  
77 Mrkacek Ales Czech Republic     7 10         10  
205 Janis Berkis Latvia             8 9 9  
13 Kinter Vratislav Czech Republic     8 9         9  
1 Harsanyi Zoltan Hungary     9 8         8  
155 Valdur Reinsalu Estonia             xxx 0 0  
5 Camilla Antonsen Norwey         1       0  
101 Vitalijus Plastininas Autotechnoma SK         2   xxx 0 0  
15 Marcin Wicik Poland         4       0  
Divizionas 1A I etapas II etapas III etapas IV etapas Taškai  Vieta
Start. Vardas, pavardė Komanda Laitse, EE Slomczyn, PL Vilkyčiai, LT Vilkyčiai, LT
Nr. Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
177 Vainius Žulys Autotechnoma SK     5 12 1 17 1 17 46 1
611 Rokas Jakubauskas TSŠK Inžinerija         3 12 5 9 21  
109 Veverka Vaclav Jr. Czech Republic     1 20         20  
103 Susta Stanislav Czech Republic     2 17         17  
457 Safonovs Reinis Latvia     3 15         15  
14 Jonas Montvydas ASK Vilkyčiai             2 14 14  
102 Sten Oja Estonia         2 14     14  
151 Majerszky Gabor Hungary     4 13         13  
122 Arvo Kask Estonia             3 12 12  
126 Vimmer Pavel Czech Republic     6 11         11  
104 Ujhazi Bela Hungary     7 10         10  
301 Deividas Vitkūnas Ukmergės AMSK         4 10     10  
136 Krisztian Petrilla Hungary     8 9         9  
420 Robin Bakke Andersen Norwey         nc 0     0  
Divizionas 4 I etapas II etapas III etapas IV etapas Taškai  Vieta
Start. Vardas, pavardė Komanda Laitse, EE Slomczyn, PL Vilkyčiai, LT Vilkyčiai, LT
Nr. Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
201 Vaidas Vaičekauskas ASK Vilkyčiai 1 17 9 8 2 17     42 1
411 Castoral Roman Czech Republic     2 17 1 20     37  
233 Martins Porietis Latvia     11 6 3 15     21  
401 Hurt Tomas Czech Republic     1 20         20  
299 Ugis Paurins Latvia     10 7 7 10     17  
406 Forster Sven Austria     3 15         15  
439 Tyszkiewicz Lukasz Poland     4 13         13  
222 Espen Husvik Norwey         4 13     13  
428 Orszag Zolt Hungary     5 12         12  
227 Ramūnas Macijauskas Autotechnoma SK xxx 0     5 12     12  
487 Lehmann Karel Czech Republic     6 11         11  
279 Maris Locmelis Latvia     nc 0 6 11     11  
450 Strobl Josef Hungary     7 10         10  
427 Vaclavik Karel Czech Republic     8 9         9  
201 Egidijus Cibauskas Rimo KSK         8 9     9  
421 Perzyna Marcin Poland     12 5         5  
409 Starobrat Witold Poland     13 4         4  
414 Forster Richard Hungary     14 3         3  
413 Susta Jozef Czech Republic     15 2         2  
434 Talas Jan Czech Republic     16 1         1  
437 Kasiborski Piotr Poland     17           0  
438 Switalski Marcin Poland     18           0  
410 Calda Jiri Czech Republic     19           0  
425 Kabacinski Lukasz Poland     20           0  
426 Starobrat Piotr Poland     21           0  
461 Ujhazi Adam Hungary     22           0  
420 Konasiuk Jacek Poland     23           0  
440 Ciesielski Bartosz Poland     24           0  
Divizionas 1400 Junior I etapas II etapas III etapas IV etapas Taškai  Vieta
Start. Vardas, pavardė Komanda Laitse, EE Slomczyn, PL Vilkyčiai, LT Vilkyčiai, LT
Nr. Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
674 Modestas Juodpusis Autotechnoma SK 1   1 17 1 17 1 17 51 1
610 Domas Vercinskas ASK Vilkyčiai     2 14 4 10 3 12 36 2
695 Vilius Lendraitis ASK Vilkyčiai     3 12 5 9 2 14 35 3
94 Ernestas Vingis ASK Vilkyčiai         2 14     14  
22 Lukas Gordonas AG Racing         3 12 xxx 0 12  
611 Rokas Jakubauskas TSŠK Inžinerija     4 10         10  
13 Gabrielė Aleksynaitė AG Racing             4 10 10  
655 Aistė Sinkevičiūtė AMK Ugira Kross     5 9         9  
2010 m. Lietuvos automobilių rali-kroso čempionato komandiniai rezultatai po III etapo
Nr. Komanda I etapas II etapas III etapas IV etapas Taškai  Vieta
Laitse, EE Slomczyn, PL Vilkyčiai, LT Vilkyčiai, LT
Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
32 ASK Vilkyčiai   1 34   34 2 31 1 48 147 1
44 Autotechnoma SK   3 0   29 1 46 2 44 119 2
45 Via Baltica   2 12         3 12 24 3
18 TSŠK Inžinerija         10         10 4
43 AMK Ugira Kross         9         9 5