2010 m. Lietuvos automobilių kroso pirmenybių rezultatai 
Klasė M-1600 I etapas  II etapas  III etapas  IV etapas V etapas VI etapas  Vieta po VI etapo Taškai
Start. Vardas, pavardė Komanda Kaunas Ukmergė Tauragė  Marijampolė  Vilkyčiai Šakiai
Nr. Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
31 Darius Rinkevičius Ukmergės AMSK 4 10 6 9 1 18 3 14 1 18 2 24 1 84
4 Ričardas Lepšys Ukmergės AMSK xxx 0 1 18 5 10 1 19 2 15 3 21 2 83
8 Justas Vajinskis ASK Šilalė 2 14 2 15 2 15 4 12 3 13 4 18 3 75
17 Eimantas Reklaitis  Kėbulas 1 17 3 13 3 13 5 11 5 10 5 16,5 4 70,5
22 Virginijus Gelžinis Kėbulas 3 12 4 11 4 11 2 16     6 15 5 65
15 Martynas Pikčilingis Motorsport LT         xxx 0     6 9 xxx 0 6 9
437 Evaldas Brazauskas ASK Šilalė                     1 28,5   28,5
77 Mindaugas Maniušis AMK Ugira kross     5 10     6 10           20
10 Giedrius Raulusevičius AMK Ugira kross             xxx 0 4 11       11
24 Justinas Pakolka ASK Šilalė         6 9               9
Klasė M-2000 I etapas  II etapas  III etapas  IV etapas V etapas VI etapas  Vieta po VI etapo Taškai
Start. Vardas, pavardė Komanda Kaunas Ukmergė Tauragė  Marijampolė  Vilkyčiai Šakiai
Nr. Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
34 Simas Kazbaras Skorpiono ASK, Molėtai 2 17 1 20 1 20 1 19 2 17 3 22,5 1 98,5
90 Raimundas Kukenys Skorpiono ASK, Molėtai 4 13 2 17 3 15 3 14 9 8 5 18 2 77
155 Šarūnas Skaburskis NV Sport 3 15 4 13 2 17 2 16 4 13 7 15 3 76
322 Nerijus Gurklys ASK Šilalė         8 9 4 12 1 20 1 30 4 71
77 Artūras Navickas Ukmergės AMSK 8 9 8 9 5 12 6 10 5 12 6 16,5 5 59,5
39 Petras Kavaliauskas ASK Žaibas     5 12         6 11 4 19,5 6 42,5
97 Juozas Gerojimas Skorpiono ASK, Molėtai 9 8 6 11 4 13     7 10     7 42
8 Edvinas Stravinskas ASK Šilalė 5 12 9 8 xxx 0 5 11 8 9     8 40
33 Domas Sakalauskas Ukmergės AMSK 6 11     7 10 7 9     xxx 0 9 30
44 Anis Zharkov Kaliningrado KSK 1 20             3 15 2 25,5   60,5
113 Vytautas Jachimavičius Bauer Racing 7 10 7 10                   20
666 Darius Blažys Darola     3 15                   15
104 Virginijus Boruta AMK Ugira kross         6 11               11
30 Paulius Bareika Ukmergės AMSK     xxx 0                   0
Klasė OPEN I etapas  II etapas  III etapas  IV etapas V etapas VI etapas  Vieta po VI etapo Taškai
Start. Vardas, pavardė Komanda Kaunas Ukmergė Tauragė  Marijampolė  Vilkyčiai Šakiai
Nr. Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
72 Steponas Jančauskis  Feniksas 3 15 3 13 3 15 1 18 1 20 2 24 1 92
14 Darius Tamašauskas Ukmergės AMSK 2 17 2 15 2 17 2 15 3 15 7 13,5 2 79
7 Andrius Lugauskas Kėbulas 5 12 4 12 5 12 3 13 5 12 4 18 3 67
4 Juozas Kutka Ukmergės AMSK xxx 0 9 6 7 10 5 10 4 13 3 21 4 60
76 Andrius Liaukus  Kėbulas 4 13 5 10 10 7 4 11     5 16,5 5 57,5
114 Dainius Pilipavičius AMK Ugira kross     1 17     6 9     1 28,5 6 54,5
2 Egidijus Kedrovas Gralis-AGR Motorsport 6 11     6 11     6 11 6 15 7 48
23 Aleksei Sivirchiukov VIA Baltica 1 20 8 7 1 20             8 47
26 Marius Zaramba ASK Vilkyčiai xxx 0 7 8 9 8     8 9     9 25
141 Jonas Montvydas ASK Vilkyčiai         8 9     2 17       26
425 Virginijus Gertmonas ASK Šilalė         4 13     10 7       20
17 Vitas Vajinskis ASK Šilalė         11 6     9 8       14
10 Vladas Jucevičius  ASK Žaibas     10 5         11 6       11
222 Mindaugas Šaternikovas Motorsport LT 7 10                       10
474 Laurynas Diržinskas Megamotorsport                 7 10       10
125 Laimutis Lenčickas Ukmergės AMSK     6 9                   9
Klasė VAZ (klasika) I etapas  II etapas  III etapas  IV etapas V etapas VI etapas  Vieta po VI etapo Taškai
Start. Vardas, pavardė Komanda Kaunas Ukmergė Tauragė  Marijampolė  Vilkyčiai Šakiai
Nr. Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
1 Donatas Krasauskas ASK Šilalė 1 17 1 18 4   1 17     1   1 52
23 Vaidotas Berneckis Motorsport LT 3 12 2 15 1   2 14 2   4   2 41
99 Rytis Lukošius ASK Vilkyčiai 2 14 3 13     4 10 1   3   3 37
2 Remigijus Nešvydis Gralis-AGR Motorsport 5 9 4 11 2   3 12 3   2   4 32
27 Vitalijus Makejevas Kėbulas 4 10 6 9 3   5 9         5 28
3 Darius Ruzinskas Skorpiono ASK, Molėtai     5 10                   10
Klasė M-3A AWD I etapas  II etapas  III etapas  IV etapas V etapas VI etapas  Vieta po VI etapo Taškai
Start. Vardas, pavardė Komanda Kaunas Ukmergė Tauragė  Marijampolė  Vilkyčiai Šakiai
Nr. Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
277 Raimondas Pupienis Skorpiono ASK, Molėtai 1 15 1 20 1 15 3 10 3 10 1 28,5 1 88,5
177 Andrius Pupienis Skorpiono ASK, Molėtai 2 12 xxx 0 2 12 1 15 2 12 2 24 2 75
377 Virgilijus Noreika Skorpiono ASK, Molėtai 3 10 2 17 3 10 2 12 1 15 3 18 3 72
211 Aleksiejus Algirdas Darola     3 12                   12
Klasė M-3A RWD I etapas  II etapas  III etapas  IV etapas V etapas VI etapas  Vieta po VI etapo Taškai
Start. Vardas, pavardė Komanda Kaunas Ukmergė Tauragė  Marijampolė  Vilkyčiai Šakiai
Nr. Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
23 Vytautas Kuras ASK Šilalė 4 12 4 10 1 20 1 18 2 16 1 25,5 1 91,5
213 Saulius Venclovas Skorpiono ASK, Molėtai 1 19 5 9 2 17 3 13 1 19 2 21 2 89
11 Saulius Žunda Skorpiono ASK, Molėtai xxx 0 1 17 3 15 2 15 5 11 3 18 3 76
30 Virgilijus Deveikis MGEAR 2 16 2 14 8 9 4 11 3 14 4 15 4 70
116 Arūnas Lepšys Ukmergės AMSK 3 14 3 12 4 13 6 9 4 12 xxx 0 5 60
7 Vytautas Kasparavičius  Gralis-AGR Motorsport xxx 0     6 11 5 10 6 10     6 31
12 Andrius Petrauskas ASK Šilalė         7 10     7 9       19
2 Robertas Tamulynas  Kėbulas xxx 0     5 12               12
5 Vytautas Stravinskas Kėbulas         xxx 0               0
2010 m. Lietuvos automobilių kroso pirmenybių komandiniai rezultatai 
Nr. Komanda I etapas  II etapas  III etapas  IV etapas V etapas VI etapas  Vieta po VI etapo Taškai
Kaunas Ukmergė Tauragė  Marijampolė  Vilkyčiai Šakiai
Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
B07 Skorpiono ASK, Molėtai 1 51 1 57 1 52 1 49 1 51 2 72 1 332
47 ASK Šilalė 2 43 3 43 3 48 2 47 2 49 1 73,5 2 303,5
26 Ukmergės AMSK 3 42 2 45 2 48 3 44 3 45 3 61,5 3 285,5
B11 Kėbulas 4 40 4 34 4 37 4 38 4 22 4 34,5 4 205,5
3 Gralis-AGR Motorsport 7 20 10 11 5 22 5 22 5 21 7 15 5 111
B14 Feniksas 8 15 8 13 8 15 7 18 6 20 6 24 6 105
B16 NV Sport 9 15 9 13 7 17 8 16 7 13 8 15 7 89
43 AMK Ugira kross     5 27 9 11 6 19 10 0 5 28,5 8 85,5
32 ASK Vilkyčiai 10 14 6 21 10 9 10 10 8 9 9 0 9 63
49 Motorsport LT 5 22 7 15 11 0 9 14 9 9 10 0 10 60
45 VIA Baltica 6 20 11 7 6 20 11 0 11 0 11 0 11 47
   - vairuotojas įtrauktas į galutinę čempionato įskaitą (dalyvavo ne mažiau kaip 3-juose etapuose)
   - blogiausias sportininko rezultatas, kuris į galutinę įskaitą neįskaičiuojamas