2011 m. Lietuvos automobilių rali-kroso čempionato rezultatai
Divizionas 1 I etapas II etapas  III etapas  IV etapas  Taškai Vieta
Start. Nr. Vardas, pavardė Komanda  Ukmergė Slomczyn Vilkyčiai Riga
Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
153 Kazimieras Gudžiūnas ASK Vilkyčiai 3 12 9 8 5 11 3 15 38 1
173 Vadim Kiškurno Baltarusija 1 17 0   NC 0 6 11 28 2
103 Vitalijus Plastininas SK Auto-technoma 4 10 8 9 NC 0     19 3
101 Camilla Antonsen Camilla Antonsen         1 19 2 17 36  
119 Sten Oja Team RRC         2 16 1 20 36  
111 Helmet Palm Marjamaa SK Rally Team         3 14 7 10 24  
1 Holler Alois Holler Alois     1 20         20  
8 Marcin Wicik Wicik Marcin     2 17         17  
77 Lukasz Zoll Zoll Lukasz     3 15 NC 0     15  
123 Gvidas Drobužas Via Baltica 2 14             14  
4 Zoltan Harsanyi  Harsanyi Zoltan     4 13         13  
171 Arvydas Galinis ASK VIA Baltica             4 13 13  
10 Piotr Dyjak Dyjak Piotr     5 12         12  
110 Piotr Dyjak Piotr Dyjak         4 12     12  
106 Aldis Zebergs NJ Racing         NC 0 5 12 12  
11 Tamas Evesz  Nyirad Motorsport Kft     6 11         11  
34 Zoltan Vass  O.Zs.Racing Team     7 10         10  
15 Kęstutis Gylys Via Baltica 5 9             9  
116 Silvo Viitanens Silvo Vitanen             8 9 9  
188 Karlis Goldmanis Karlis Goldmanis             9 8 8  
172 Andri Oun Reinsalu Sport             10 7 7  
155 Valdur Reinsalu Reinsalu Sport             11 6 6  
109 Espen Husvik Husvik Motorsport         NC 0     0  
Divizionas 1A I etapas II etapas  III etapas  IV etapas  Taškai Vieta
Start. Nr. Vardas, pavardė Komanda  Ukmergė Slomczyn Vilkyčiai Riga
Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
111 Vaidas Navickas VŠĮ Rimo     6 11 1 20 2 17 48 1
177 Vainius Žulys SK Auto-technoma 1 17 2 17 5 12 7 10 46 2
437 Evaldas Brazauskas ASK Šilalė 2 14 8 9 12 5 10 7 30 3
301 Modestas Juodpusis SK Auto-technoma 3 12     11 6 11 6 24 4
424 Laurynas Diržininkas ASK Vilkyčiai     NC 0 7 10 6 11 21 5
114 Rokas Jakubauskas Via Baltica xxx 0 9 8 14 3 13 4 15 6
495 Soren Mortensen Soren Mortensen         3 15 1 20 35  
404 Reinis Safonovs Reinis Safonovs         2 17 3 15 32  
416 Tatiana Esiseeva Nary-Fominsk Junior         6 11 5 12 23  
118 Krzysztof Skorupski Skorupsni Krzystof     1 20         20  
407 Arvo Kask Yellow Racing         13 4 4 13 17  
408 Janno Ligurs Ligur Racing         9 8 9 8 16  
108 Kristian Petrilla TQS Hungary KTF     3 15         15  
460 Jonas Skaaning Jonas Skaning         8 9 12 5 14  
120 Kamil Sokolowski  Sokolovski Kamil     4 13         13  
403 Robin Bakke Andresen Robin Bakke Andresen         4 13 NC 0 13  
107 Gabor Majerszky  MGAMS Ktf     5 12         12  
103 Bela Ujhazi TQS Hungary KTF     7 10         10  
489 Timur Shigaboutdinov MX-Avtosport             8 9 9  
428 Audrius Budreckis Autoralis         10 7     7  
494 Ernestas Vingis ASK Vilkyčiai         15 2     2  
445 Eliss Dukaskis Eliss Dukalskis             NC 0 0  
420 Ričardas Lepšys Ukmergės AMSK xxx 0             0  
Divizionas 4 I etapas II etapas  III etapas  IV etapas  Taškai Vieta
Start. Nr. Vardas, pavardė Komanda  Ukmergė Slomczyn Vilkyčiai Riga
Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
430 Martins Porietis Porietis Martins     NC 0 3 15 7 10 25 1
227 Ramūnas Macijauskas SK Auto-technoma 1 17     10 7 NC 0 24 2
222 Erik Svartaas Erik Svartaas         4 13 1 20 33  
207 Janis Berkis NJ Racing         2 17 3 15 32  
240 Reinis Nitišs SKN sport         1 20 6 11 31  
221 Janis Spikis Janis Spikis         8 9 2 17 26  
299 Ugis Paurinš Ugis Paurinš         5 12 4 13 25  
203 Maris Ločmelis Maris Ločmelis         6 11 5 12 23  
402 Tomas Hurt Hurt Tomas     1 20         20  
415 Lukasz Kabacinski Kabacinski Lukasz     2 17         17  
439 Mateusz Tyszkiewicz Tyszkiewicz Mateusz     3 15         15  
425 Deividas Vitkūnas Ukmergės AMSK 2 14             14  
440 Kuba Iwanek  Iwanek Kuba     4 13         13  
426 Deividas Gezevičius Ukmergės AMSK 3 12             12  
422 Adam Ujhazi TQS Hungary KTF     5 12         12  
441 Kamil Urbaczewski Urbaczewski Kamil      6 11         11  
461 Laimutis Lenčickas Ukmergės AMSK 4 10             10  
438 Marcin Switalski Switalski Marcin     7 10         10  
212 Remigijus Nešvydis ASK Gralis         7 10     10  
440 Saulius Čiža Ukmergės AMSK 5 9             9  
272 Uvis Bujans               8 9 9  
208 Edvinas Stravinskas ASK Šilalė         9 8     8  
Divizionas 1400 Junior I etapas II etapas  III etapas  IV etapas  Taškai Vieta
Start. Nr. Vardas, pavardė Komanda  Ukmergė Slomczyn Vilkyčiai Riga
Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
674 Karolis Šiugždinis AG Racing xxx 0                
2011 m. Lietuvos automobilių rali-kroso čempionato I etapo komandiniai rezultatai
Nr. Komanda I etapas II etapas  III etapas  IV etapas  Taškai Vieta
 Ukmergė Slomczyn Vilkyčiai Riga
Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai Vieta Taškai
1 SK Auto-technoma   1 44 1 27 2 19 4 10 100 1
4 ASK Vilkyčiai   5 12 4--5 8 1 22 1 26 68 2
2 ASK Šilalė   4 14 3 9 3 13 5 7 43 3
3 Via Baltica   2 14 4--5 8 4 0 3 17 39 4
5 VšĮ Rimo       2 11     2 17 28 5
6 Ukmergės AMSK   3 14     5 0     14 6
   - vairuotojai, kurie dalyvavo nemažiau kaip 3-juose etapuose ir yra įtarukti į galutinę čempionato įskaitą.