Lietuvos ralio-kroso čempionato ir Baltijos taurės 3, Lenkijos 7 etapai Lenkijoje, Torun
Parašė admin· 2018/09/25 00:24
|
Spalio 13-14d., Lenkijoje, Torun trasoje, vyks Lietuvos ralio-kroso čempionato 3 etapas, Baltijos šalių ralio-kroso taurės 3 etapas bei Lenkijos ralio-kroso čempionato 7 etapas.
|
Išplėstos Naujienos
|
Spalio 13-14d., Lenkijoje, Torun trasoje, vyks Lietuvos ralio-kroso čempionato 3 etapas, Baltijos šalių ralio-kroso taurės 3 etapas bei Lenkijos ralio-kroso čempionato 7 etapas.
|
Varžybų dokumentai:
Papildoma informacija - norint užpildyti, reikia pažymėti varnele ties: "3. runda Mistrzostw Litwy Rallycross (LASF) + 3. runda Baltic States Rallycross Cup."
Startinis numeris rašomas dešiniajame viršutiniame kampe.
Toliau pildyti duomenis pagal paaiškinimus.
VARŽYBŲ PROGRAMA:
Penktadienis / Friday (12.10.2018)
~15:00 - atidaromas dalyvių parkas
Šeštadienis / Saturday (13.10.2018) :
7:00 - Atidaromas varžybų centras / Race Office opens
7:00 12:15 - Dokumentų patikrinimas / Administrative Checks
7:15 12:00 - Techninis patikrinimas pagal grafiką / Scrutineering (according to schedule)
09.00 09.45 - Teisėjų susirinkimas ir apmokymas / Marshall's Briefing and training
09.45 10:15 - Gelbėjimo brigadų susirinkimas ir saugos plano sutikrinimas / Chief medical officer, Chief fire brigade and Track & Safety
Manager briefing and acquaint with Safety Plan
10:10 -cs / Other Service briefing
10:40 - READINESS ON POINT'S
10:45 12:30 - Laisvosios treniruotės / Free Practice (for Competitors after positive completing the
Scrutineering/transponder check)
12:40 13.10 - Komisarų posėdis / Stewards meeting
13.10 - Vairuotojų susirinkimas, burtų traukimas / Drivers briefing, choosing positions on starting list
13.40 15.30 - 1 kval. važiavimas / 1st Qualifying Heat
15:30 16:00 - Techninė pertrauka / Technical Break
16:00 18:00 - 2 kval. važiavimas / 2st Qualifying Heat
Sekmadienis / Sunday (14.10.2018) :
7:30 - Atidaromas varžybų centras / Race Office opens
7:30 8:00 - Teisėjų susirinkimas / Marshall's briefing
8:00 8:20 - Teisėjų susirinkimas / Other Service briefing
8:20 - READINESS ON POINT'S
8:25 9:00 - Laisvosios treniruotės / Free Practice
9:00 9:15 - Komisarų posėdis / Stewards meeting
9:20 11:10 - 3 kval. važiavimas / 3th Qualifying Heat (after each Qualifying Heat the track will be
sprinkling)
11:30 13:20 - 4 kval. važiavimas / 4th Qualifying Heat (after each Qualifying Heat the track will be
sprinkling)
13:30 13:45 - Komisarų posėdis / Stewards meeting
14:00 - Oficialus varžybų atidarymas / Official Start of the Competition
14:30 - A, B pusfinaliai / Semi-finals A,B
- 10 min after semi-finals Stewards meeting
15:20 - Finalai / Finals
- 15 min after semi-finals Stewards meeting
16:10 - Preliminarių rezultatų paskelbimas / Publication of the provisional classification
16:40 - Galutinių rezultatų paskelbimas / Publication of the final classification
16:55 - Prizų įteikimas / Prize giving
- 30 min po prizų įteikimo uždaromas varžybų centras / 30 min after prize giving the Race Office will be closed.